Annonce
Forside

Kontakt os i Helsingør

Dagbladet Helsingør

H.P. Christensens Vej 1A

3000 Helsingør

Tlf: 49 22 21 10

Annonce


Helsingør Dagblad



Åbningstider ved telefonisk henvendelse:


Kundeservice:

Mandag-fredag kl. 8.00-16.00


Reception:

Telefon 49 22 21 10

Mandag - fredag kl. 8.00 - 13.00


Ansvarshavende chefredaktør:

Peter Orry | por@jfmedier.dk |

Chefredaktør

Peter Hagmund | 29 66 12 82 | peh@jfmedier.dk


Abonnement, distribution og klager vedrørende udbringning

Telefon 43 33 23 00

Mandag-fredag kl. 8.00-13.00

Lørdag og søndag kl 8.00 -11.00

www.helsingordagblad.dk/kundeservice


Husk at vi skal have besked senest kl. 9.00 på næstkommende hverdag, hvis du ønsker at få avisen efterleveret.


Redaktionen

Telefon 43 33 23 13

redaktionen@hdnet.dk


Redaktionschef:

Josephine Vedel |50 53 01 93 | j.vedel@hdnet.dk

Pressefotograf:

Lars Johannesen | 20 75 14 15 | l.johannesen@hdnet.dk

Politisk redaktør:

Jesper Munch Nielsen | 43 33 23 14 | j.minch@hdnet.dk

Borgerredaktør:

Pernille Hermann | 50 60 13 70 | p.hermann@hdnet.dk

Digital redaktør:

Katrine Wandrup | 51 22 29 56 | k.wandrup@hdnet.dk

Debatudvikler:

Jennifer Jensen | 42 33 01 66 | j.jensen@hdnet.dk

Sportsredaktør:

Andreas Mayerhofer | 28 71 03 83 | a.mayerhofer@hdnet.dk

Journalister:

Niels Berg | 43 33 23 17 | n.berg@hdnet.dk

Kirsten Moth | 43 33 23 63 | k.moth@hdnet.dk

Tine Zedeler | 30 98 40 01 | t.zedeler@hdnet.dk

Claus Kjærsgaard | 20 75 14 48 | c.kjaersgaard@hdnet.dk

Lars Lindevall | 25 85 31 25 | l.linevall@hdnet.dk

Jacob Henriquez | 43 33 23 13 | j.henriques@hdnet.dk


Følg os på de sociale medier

Facebook - Helsingør Dagblad

Facebook - Helsingør Liv


Vi modtager meget gerne pressemeddelelser. Sørg for som afsender, at du har rettighederne til det indhold, du sender til os. Når du sender indhold til os, så giver du os samtidig ret til, at anvende de billeder og filer, der er vedhæftet de indsendte mails.


AVISEN DANMARK

Chefredaktør:

Peter Rasmussen | 654 5 51 87 | pr@jfmedier.dk

Erhvervsredaktør:

Jens Bertelsen | 65 45 58 99 | jenbe@jfmedier.dk

Politisk redaktør:

Thomas Funding | 20 24 39 38 | thofu@jfmedier.dk

Opinionsredaktør:

Morten Vilsbæk | 65 45 51 68 | mvi@jfmedier.dk

Nyhedsredaktører:

Mogens Kruse | 65 45 51 11 | mja@jfmedier.dk

Tino Rueskov Pedersen | 65 45 51 11 | trp@jfmedier.dk

Journalister:

Lone Schaumann | 6345 2168 | losc@jfmedier.dk

Kasper Løvkvist | 65 45 51 58 | kasper@jfmedier.dk

Flemming Mønster | 65 45 57 01 | flmo@jfmedier.dk

Nanna Bundgaard Bruun | 65 45 54 11 | nabb@jfmedier.dk

Tommy Byrne | 65 45 51 94 | tby@jfmedier.dk

Lasse Waarsøe Witt | 76 41 49 41 | lawit@jfmedier.dk


Annoncer

Telefon 43 33 23 30

Åbningstid: Mandag til fredag kl. 9.00-15.00

annonce@hdnet.dk


Annonceafdeling

Kommerciel chef:

Peter Fugl | 20 60 63 33 | p.fugl@hdnet.dk

Souschef:

Jan Andresen | 43 33 23 34 | j.andresen@hdnet.dk

Annoncekonsulent:

Sussi Bjørnholdt | 43 33 23 36 | s.bjornholdt@hdnet.dk

Annonceekspedition:

Stig Teil Kristensen | 43 33 23 32 | s.kristensen@hdnet.dk

Marketingkoordinator/salgssupport :

Nanna Bach Rasmusen | 41 37 02 09 | n.rasmussen@hdnet.dk





Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Forsiden netop nu
Annonce