Gå til indhold

Fitness Farum ApS

2022
Stiftet
30
Ansatte
Adresse
Søndervej 40 A
2830 Virum
Kort fortalt
Fitness Farum ApS blev etableret i 2022 og har adresse i Virum. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK 3,9 mio. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen drift af fitnesscentre.
Direktion
Ejerforhold
Fitness Farum ApS
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
1.000
500
0
-500
-1.000
-1.500
-2.000
Likviditetsgrad
107%
Tilfredsstillende
Afkastningsgrad
18%
Meget god
Soliditetsgrad
59%
Meget god
Opgjort i fuldtidsækvivalenter (FTE)
Ansatte
, 2023 2024 2025 2026 , 0 2 4 6
Likviditetsgrad
107%
Tilfredsstillende
Afkastningsgrad
18%
Meget god
Soliditetsgrad
59%
Meget god
Beløb i DKK 1.000
Primært resultat
2022
2023
2024
2025
1.000
500
0
-500
-1.000
-1.500
-2.000

Resultatopgørelse

2025
2024
2023
2022
Omsætning----
Bruttofortjeneste3.8892.1141.640-439
Primært resultat9983548-1.975
Finansielle poster netto871-1
Resultat før skat1.0063619-1.976
Årets resultat7872813-1.544
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2022
2023
2024
2025
4.000
3.000
2.000
1.000
0
-1.000
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
1.000
500
0
-500
-1.000
-1.500
-2.000

Aktiver

2025
2024
2023
2022
Immaterielle anlægsaktiver7699191.0691.219
Materielle anlægsaktiver3.5362.9372.0522.253
Finansielle anlægsaktiver470462457444
Anlægsaktiver i alt4.7754.3183.5773.916
Omsætningsaktiver829656916972
Aktiver i alt5.6034.9744.4934.888

Passiver

2025
2024
2023
2022
Egenkapital3.3172.5302.2492.246
Langfristet gæld1.1621.8741.974-
Kortfristet gæld7744392562.604
Passiver i alt5.6034.9744.4934.888
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2022
2023
2024
2025
6.000
5.000
4.000
3.000
2.000
1.000
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2022
2023
2024
2025
4.000
3.000
2.000
1.000
0

Regnskabsperiode

2025
2024
2023
2022
Startdato2025-01-012024-01-012023-01-012022-01-24
Slutdato2025-12-312024-12-312023-12-312022-12-31